řešení atopického ekzému existuje

prošli jsme krutým, atopickým ekzémem u syna, k něčemu to bylo

Uvádím zde tuto větu, ne proto, abych parazitoval na neštěstí takzvaných atopiků, ale proto, že jsme dva roky řešili "atopický" ekzém u našeho syna. Dva roky jsme zažívali to nejhorší, co já si umím představit. Naše kožní doktorka tehdy říkala, že horší stav kůže atopika viděla jenom párkrát. Hodně zlá verze, po celém těle, rodiče se stejným problémem si to umí představi . Atopický ekzém u dítěte ve věku cca od 0,5 roku do 3 let. Malé dítě a velký problém.
  Když jsme zkusili farmaceutické, kortikoidní masti, bylo to na nic. Chvíli to zmizí, potom se stejně vynoří, v lepší síle, i když mažate kortikoidy dál. Proto a navíc pro jejich škodlivost, jsme intenzivně hledali jiné řešení. Přes všechny možné přírodní doplňky, nové metody, jsme se postupně prokousávali řadami lidí, kteří byli co k čemu, udeřili hřebíček na hlavičku a řadami těch druhých, kteří jen báječně vydělávali na neštěstí mnoha lidí.
 Dneska víme co způsobovalo synovy kožní reakce a jak se toho z 99,9% zbavit. Nejdřív musíte přijít na příčinu ekzému a tu potom nechat odstrnit. Jde to.
Na toto téma jsem schopen se bavit osobně. Jakýkoli atopický ekzém lze řešit přírodní cestou, nejde jen o správné jídlo. Ve většině případů jsou příčiny ekzému jinde, zvlášť u malých dětí.
Pokud jste už na cestě přírodní - alternativní léčby atopického ekzému, jste na dobré cestě, přeji Vám sílu to dotáhnout až do konce.

Jedna z velmi zlepšujících cest na léčbě ekzému je odparazitování organismu. Parádní přírodní léčbu (přípravek) jsem musel odstranit z webu. Omlovám se. Poděkujte EU.
Zavolejte.

Dvouletá cesta za řešením synova atopického ekzému, k něčemu byla. Nakonec máme uzdraveného syna a moje, ze 3/4 zničená slinivka, která mě  měla nejdřív zabít, potom jen komplet ochrnout, nakonec běží  vesele dál. Tyto dvě historky spolu velmi úzce souvisí.
Zavolejte.

Nakupujte přípravky podle zdravotních potíží
tip: mrkněte na Detoxikace organismu, paraziti a plísně


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.