Co dělat, když je rýma v dutinách, Koupele v soli

Uvedl jsem zde na webu nejúčinnější způsob, jak se zbavit rýmy, která má "zdroj" v hrudním koši. Jak si ale pomoci od rýmy, která je způsobena zánětem v hlavě - v dutinách?

Udělejte si horkou a slanou koupel z mořské soli - nic nenahradí takové celotělové prohřátí, napaření. Zapomeňte na nepříjemné, nebezpečné a málo účinné napařování nad hrncem vařící vody. Kůže je jak známo orgán, mořská sůl vytahuje z těla toxiny, dýcháte teplý, vlhký, "mořský" vzduch. Je to velmi pohodlný způsob jak bez hádek a křiku pomoci malým dětem od rýmy v dutinách. Koupání je pro ně zábava, nechte je ještě si do vany nasypat sůl a určit co nejteplejší vodu a nedostanete je ven:-). Koupel v horké, slané vodě vám pomůže nejúčinněji se zbavit rýmy v dutinách. Zaručuji vám to, je to odzkoušené. Při slané koupeli nečekejte tak prudké reakce jako u  tvarohového obkladu s cibulí, křenem a bramborou. Je to taková poklidná léčba rýmy z dutin.
 
Slaná mořská koupel navíc uvolňuje a uklidňuje. Mám s ní skvělé zkušenosti, dobře se mi to sleduje, protože při návratu do normálního stavu všech svalů (po čtyřměsíčním nehybném ležení v nemocnici). Jsem denně už v poledne unavený pouze z chození, jako zdravý člověk po celodenní dřině.  Nikdy jsem po večerní, slané koupeli netrpěl nočními křečemi do stehenních a lýtkových svalů při pohybu nohou ve spánku, kterými jsem trpěl dřív pořád.  Jenom běda, když se namůžu a nedám si pohodovou slanou koupel - křeče jsou hned zpátky. Nedávno jsem se ptal neurologa, jesli by mi mohl napsat nějakou mast  na uvolnění napětí ve svalech. Žádnou nenabídl, jenom silné léky s nepříjemnými vedlejšími účinky. Vyzkoušejte si slanou koupel a uvidíte, začnete jí využívat pravidelně. Nic to nestojí a poslouží vám hned na několika frontách.

Kolik soli do koupele? To ovlivňuje víc faktorů jako tvrdost vody,  účel, ke kterému koupel připravujete. Intenzivní a účinná koupel vyžaduje klidně víc než čvtrt kila soli.  (Vana pro dospělého).

Detoxikační slaná koupel
 Zvýšení detoxikačního účinku slané koupele dosáhnete přidáním lžičky jedlé sody. Do této koupele nakonec (poslední minuty ve vaně) ještě přidejte jakýkoli jedlý olej (lžíci). Okamžitě se vám zvláční pokožka.
Po detoxikační koupeli je ideální nechat si tělo oschnout, třeba v županu - nestírat, nedrhnout ručníkem. Film, který zaschne na kůži pracuje ještě po koupeli. Budete se cítit o 100% lépe, budete lépe spát, což přinese i lepší den.

 Kupte si mořské soli rovnou větší množství, prodáváme sůl z mrtvého moře za skvělou cenu..
3 - 4 plné hrsti mořské soli do horké, slané koupele na "rýmu z dutin"Koupelová sůl prodávám za dobrou cenu..


 


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.