Selským rozumem ke štěstí

Když chce výrobce prodat čistící prostředek nebo tablety do myčky, jeho reklama je plná záběrů na dokonale čistou domácnost a perfektně čisté talíře.
Když chce výrobce prodat antiperspirant nebo šampón, tak nevidíte nic, než zaručeně nespoceného sportovce a nádherné vlasy smějící se ženy.
Když chce výrobce prodat léky, je vzorec nějak pomotaný, protože vidíme nemocné děti, prskající zoufalce, vyobrazení bacilů kde všude ještě mohou být, slyšíme informace o rizicích a šířících se epidemiích .

Rozhodně si umím představit hospodyně ztotožňující se s čistotou nádobí, s dokonalým účesem a chlapy, co se vidí v šatně posilovny a voní. Bohužel mi tady vychází, že všechny skupiny sledující reklamy se budou ztotožňovat s těmi chrchlajícími troskami..

Apeluji na váš přirozený selský rozum.


Nevím a nehodlám pátrat po tom, jak moc se o tento typ reklam stará ministerstvo zdravotnictví. Každopádně byste se mohli také zamyslet a strčit mezi ty sraˇ.. reklamu na čerstvé jablko, mrkev ze zahrádky nebo zcela zásadní věc a tou je čistá pramenitá voda.
 90% zdravotních problémů dnešní doby si způsobujeme sami a dobrovolně. Podle mého názoru za to může především plošná likvidace selského rozumu ve společnosti. Myslím si, že tady na našem kontinentě ještě máme šanci se zachránit, ale musím přiznat, že jsem spíš nenapravitelný optimista a můj subjektivní pohled na věc není tak přesný.
Nejedná se samozřejmě jenom o fyzické zdraví a kondici. Podobný extrémní tlak je ve finančním sektoru. Tlak je vyvíjen i na matky, místo aby si hrály s dětmi, tak "mohou" rychle do práce, říkají tomu kariéra. Doplňte si sami, odkud vítr fouká, najděte v sobě zbytky selského rozumu a začněte se starat o sebe, svoji rodinu podle vlastní intuice. Stav těchto současných věcí nepovede nikam jinam, než do pekla. Čím dál méně lidí začíná být čím dál více vlivných. Je potřeba čím dál více policistů na naše nezvladatelné opuštěné děti, čím dál více nařízení a nepřirozených pravidel pro jedince s posledními zbytky selského rozumu.
 Tak jako ještě nikdy v minulosti, je potřeba postarat se o naši planetu. Starejte se s rozumem o sebe, o rodinu a o místo k vašemu žití. Potom máme naději na zvládnutí přicházejících změn na planetě Zemi.


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.