Mám něco, co pomůže všem. Přijměte odpovědnost za vlastní zdraví.

Mám něco, co pomůže všem - přišel jsem na to, že je potřeba přijmout odpovědnost. Za vlastní zdraví, za vlastní život. Bavíme se tady o přístupu různých lékařů a různých nemocnic, o názvech dignóz, o škodlivosti kafe, cibule, koření, pořád dokola.. Přitom řešení máme kolem sebe a je většinou jednodušší a levnější, než by člověk čekal. Tělo je dobře vymyšlené, kdybychom měli všechny současné nemoci nevyléčitelné, jak je nám předkládáno tak by se celosvětově snad ani nemusela řešit přelidněnost planety a "vyspělých zemí". Je to tak, že každý nakonec najde tu jeho cestu k uzdravení - lék, který nemusí být komerčně uznávaný v televizích co 30 minut viditelný, jestli je to změna životního postoje, jídleníčku, pitného režimu, nebo partnera, dechové cvičení, jóga atd.. Zkste o tom popřemýšlet, není špatné platit si zdravotní pojistku, aby vás odvezli při ohrožení života sanitkou, nebo opečovávali se zlámanými kostmi, ale nemoc vám říká TAKHLE DÁL NEMŮŽEŠ. Není k ničemu, položit v tu chvíli odpovědnost na druhé, protože odpovědnost za cizí zdraví, není to samé jako odpovědnost za vlastní zdraví. A dokud i to nepochopíme, bude s námi nakládáno tak, jak je s námi nakládáno. Je to tak v životě se vším.
Zkuste to, koukněte se na sebe, kupte si pytlik čaje za 90 korun, nebo začněte pít jenom čistou vodu, u které si budete vědomě říkat, že vás vyléčí, je to úplně jedno. Podvědomě uděláte správnou věc.
 

Nakupujte bylinné čaje a doplňky stravy pro nemocné trávení u Slinivkáře

 

Jednoduché řešení jsou byliny, vezměte si Univerzální trávící čaj, který nikomu neublíží a pomůže všem a se vším. Je to za cenu cesty k doktorovi metrem a jednoho kafe na rohu. Poctivě si jeden hrnek denně vypijte. Uvidíte, že ve 100% případů vám bude lépe, což je ten nejméně riskantní, nejlevnější a nejjednodušší způsob jak získat důkaz, že na tom něco je. Za účinky čaje ručím.Je jedno s jakým léčením začnete, ale dokud to sami neuděláte, budete mít diagnózu.

Univerzální čaj 75g SOdběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.