Mám něco, co pomůže všem. Přijměte odpovědnost za vlastní zdraví.

Mám něco, co pomůže všem - přišel jsem na to, že je potřeba přijmout odpovědnost. Za vlastní zdraví, za vlastní život. Bavíme se tady o přístupu různých lékařů a různých nemocnic, o názvech diagnóz, o škodlivosti kafe, cibule, koření, pořád dokola.. Přitom řešení máme kolem sebe a je většinou jednodušší a levnější, než by člověk čekal. Tělo je dobře vymyšlené, kdybychom měli všechny současné nemoci nevyléčitelné, jak je nám předkládáno tak by se celosvětově snad ani nemusela řešit přelidněnost planety. Je to tak, že každý nakonec najde tu jeho cestu k uzdravení -prostředek, který nemusí být komerčně uznávaný v televizích co 30 minut viditelný, jestli je to změna životního postoje, jídleníčku, pitného režimu, nebo partnera, dechové cvičení, jóga atd.. Zkste o tom popřemýšlet, není špatné platit si zdravotní pojistku, aby vás odvezli při ohrožení života sanitkou, nebo opečovávali se zlámanými kostmi, ale nemoc vám říká TAKHLE DÁL NEMŮŽEŠ. Není k ničemu, položit v tu chvíli odpovědnost na druhé, protože odpovědnost za cizí zdraví, není to samé jako odpovědnost za vlastní zdraví. A dokud i to nepochopíme, bude s námi nakládáno tak, jak je s námi nakládáno. Je to tak v životě se vším.
Zkuste to, koukněte se na sebe, kupte si pytlik čaje za 90 korun, nebo začněte pít jenom čistou vodu, u které si budete vědomě říkat, že vás vyléčí, je to úplně jedno. Podvědomě uděláte správnou věc.
 

Nakupujte bylinné čaje a doplňky stravy pro špatné trávení u Slinivkáře

 

Jednoduché řešení jsou byliny, vezměte si Univerzální trávící čaj, který nikomu neublíží a pomůže všem a se vším. Je to za cenu cesty k doktorovi metrem a jednoho kafe na rohu. Poctivě si jeden hrnek denně vypijte. Uvidíte, že ve 100% případů vám bude lépe, což je ten nejméně riskantní, nejlevnější a nejjednodušší způsob jak získat důkaz, že na tom něco je. Za účinky čaje ručím.
Je jedno s jakým postupem uzdravení začnete, ale dokud to sami neuděláte, budete mít diagnózu.

Univerzální čaj 75g SOdběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.