Bakterie, plísně, houby a kvasinky na zdech

Že žijeme v „plesnivé době“ se už ví. Žijeme v prostředí, které spolu s počasím a naší významnou pomocí podporuje růst plísní, hub, kvasinek a bakterií, které mají přímý vliv na kvalitu našeho života a zdraví. Sami jsme vhodným životním prostředím mnoha druhům výše zmíněných. Kromě potřebných se v nás pravidelně množí i ty nepotřebné, nepřátelské kolonie, které při neschopnosti organismu bránit se, způsobují nemalé zdravotní potíže.


   

Plísně, kvasinky, houby,.. na zdech

Jednou ze známek nesnadného boje lidského organismu s množstvím plísní (shrňme celou partu nepřátel do jednoho slova) bývá takzvaný Atopický ekzém. U dětí dnes zcela běžná „chyba“, kterou řeší kožní oddělení efektivně a rychle kortikoidními mastmi. Což zdánlivě vede k dojmu, že se jedná o snadno řešitelný problém. Postižený se dá na cestu jarního a podzimního natírání krému na postižené části těla a okolí ho přijme pouze jako méně šťastného jedince s nižší kvalitou kůže.  Toto řešení není šťastné, protože kromě doutnajícího problému, jehož projevem je atopický ekzém přibyde známý jev astma – vzniklý díky medikaci.. což je již ohraná písnička.  Napadená oblast v těle postiženého se po čase tak „zaplísní“ že vzniká zánět. Projevy zánětu jsou horečky, průjmy a další viditelné potíže, které reflektuje lékař a přichází  jeho čas. Čas dalších peripetií, vyšetření, medikací, ještě větších peripetií při neúspěšném prvním kole, ještě dražších vyšetření a tak dále, nakonec dochází na řezání, což už bývá jako jediná možnost udržení zbytku těla při životě. Na začátku byl jednoduše řešitelný problém s plísní a parazity v těle – což u koček a psů umíme řešit tabletkou na odčervení. Sami si je však nebereme a může to vést přes léčitelný zánět například k mylně diagnostikované rakovině orgánu a jeho zbytečnému odstranění. Není to legrace, například  zánět slinivky břišní může být nesprávně diagnostikován jako rakovina.
 Postižený jedinec může mít však štěstí a mít zvláštní rodiče, kteří se nenechají jen tak podmáznout snadným řešením s krémem, protože jejich kariéra je podstatně důležitější, než synovy pupínky. Takový rodič je zdravý, pouze okolí ho vnímá jako méně šťastného jedince, který nepochopil, o co ve skutečnosti ve světě jde. Rodiče pátrají po problému všemožnými způsoby a natrefí během „skenování“ dítěte na všechny potíže, které v organizmu má a jednou z nich bývá i příčina ekzému. S vyřešením problému mizí i ekzém. Dítě je potom považováno za více šťastného jedince, který měl štěstí a z ekzému „vyrostl“.

To jenom ve zkratce, téma je velmi podrobně rozepisováno v knihách a na internetu. Článek má směřovat k problému plesnivějících zdí našich obydlí a jeho řešení. Nejde o spásu lidstva při boji lidského organizmu s plísněmi, které jsou samozřejmě všude ve vzduchu, nicméně kdo chce spát v plesnivé místnosti, kdo chce plesnivou fasádu, nebo chléb plesnivý už z pokárny? S velmi efektivním produktem přišel na trh český výrobce LAGET. S novou, unikátní technologií – funkčním ochranným nátěrem proti plísním. Jedná se o čirý akrylátový nátěr, s jednoduchou aplikací – téměř kamkoli. Produkt Laget Samurai Gzkoušku pro přímý styk s potravinami a je tedy bezpečný. Nátěr je 100% funkční, trvalého charakteru.

                                                                                                >>> Koupit Laget Samurai >>>


Princip funkce ochranného nátěru Samurai je popisován takto: Představte si balónek naplněný vodou, který propíchnete špendlíkem. Podobně na buněčné stěny mikroorganismů působí aktivní centra, která jsou pevně vázána ve vrstvě nátěru LAGET Samurai. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s těmito centry způsobí lokální změnu v rovnováze iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LAGET Samurai nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Další informace o výrobku Laget Samurai


 


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.