Nepotřebné, škodlivé WiFi

Odpíchněme se od článků z wikipedie:

Wi-Fi

Wi-Fi (nebo také Wi-fi, WiFi, Wifi, wi-fi, wifi) je v informatice označení pro několik standardů IEEE 802.11 popisujících bezdrátovou komunikaci v počítačových sítích (též Wireless LAN, WLAN). Samotný název WiFi vytvořilo Wireless Ethernet Compatibility Aliance. Tato technologie využívá bezlicenčního frekvenčního pásma, proto je ideální pro budování levné, ale výkonné sítě bez nutnosti pokládky kabelů. Název původně neměl znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost) analogicky k Hi-Fi (high fidelity – vysoká věrnost).

Elektrosmog

Elektrosmog je neionizující elektromagnetické záření, které se přirozeně v přírodě na Zemi v produkované intenzitě nevyskytuje.
 

Vliv elektrosmogu na zdraví člověka

Vzhledem k možnému poškození zdraví existují hygienické limity pro vystavení intenzivnímu neionizujícímu záření. O možném škodlivém vlivu záření se provádějí rozsáhlé výzkumy.
_________________________

To jenom na ukázku, že se o tom ví, mluví, nastavují se, porušují a zvedají limity, dá se to měřit, není to vidět pravým a levým okem, nebolí to, neřešíme. .      Nehodlám tu žvanit o elektrosmogu, věnují se tomu jiní, je mnoho a podrobnějších informací, než jsou ty z wikipedie.
Nemá cenu tady psát napsané, jenom to úzce souvisí s myšlenkou, někdo možná ještě tohle neřešil, tak jen že se to už dlouho běžně "řeší".


Elektrosmog je mnohem škodlivější, než si myslíme. Vyhoďte nepotřebné. Věřte mi, je to jen o přinucení se udělat něco divného, ale žít se bez toh všeho dá.
Sedím denně u počítače, ale internet může přijít po stíněném kabelu. Wifi mi zcela zbytečně, roky grilovala mozek a nikdy jsem doma wifinu vyloženě nepotřeboval. Počítač mi leží na stole a kabel trčel ze zdi. Tak proč to děláme?
 Osm let jsem vařil na indukční, varné desce (radostně, jak to šetří čas). Roky přitom úmyslně neohřívám jídla v mikrovlnné troubě, že to jasně není zdravé a 8 let mi trvá, než mě napadne to, že je indukce vlastně stejná srágora, jako mikrovlnka. Všechno má svůj čas, jasně. Funkční desku jsem vyřadil a koupil alespoň elektrickou varnou desku s odporovým drátem.(než mi křupne v bedně a rozbiju půl baráku a dotáhnu plyn z koupelny i do kuchyně)
Škodlivé  jsou v podstatě všechna elektrická zařízení a spotřebiče, jedny více, druhé méně. Dá se to z hlavy dostat, jsou lidé, kteří se tím odstraněním následků elektrosmogu zabývají, udělají to doslova na počkání.

 Máme ale ještě naději na zlepšení? Včera jsem měl tu čest, podílet se (koukáním) na práci mistrů pokrývačů. Klábosili jsme a během hovoru o počasí, jeden z nich vytáhl telefon a díky jeho chytrým funkcím ihned našel naši polohu, zjistil jak je o 60 km dál a potom si ověřil, že u nás neprší.
 Stáli jsme v tu chvíli venku a ten chlápek pracuje celý život na střechách (před deseti lety nám dělal jinou střechu), a je vystaven počasí, jako málo kdo z nás. Nevěřícně jsem na něj koukal. (Ne že bych neznal funkce telefonů, spíš proto, že bych u něho toto čekal nejméně ze všech lidí.)
Zřejmě nic nenormálního. Pokud Vám na tom nepřipadá nic divného, omlouvám se.

 Zahoďte wifiny, doma je nepotřebujete.

Detoxikujte tělo přírodními podukty, je to levné

Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.