Jídlo babiček nepoškozovalo orgány, jejich okolí nebylo toxické, životy kormidlovala intuice a selský rozum namísto médií

Jezte a pijte jako vaše babičky nebo prababičky. Vykopaná a uvařená brambora, doma pečený chléb z kvásku a pramenitá voda slinivku nechávají živou a zdravou.
Brambory z EU - odrůda do mikrovlnky, trvanlivý toustový chléb a rok stojící voda v jedovatém plastu vás z problémů nedostanou.

Pokud máte potíže se slinivkou, jistě nemáte ani zdravé ledviny, slezinu, játra atd.. Ať už příčina oslabení slinivky tkví v čemkoliv, zastavte dosvadní způsob života. Změňte zásadně příjem potravin, všímejte si, s čím vaše tělo přichází fyzicky do styku. Velmi zásadní je i "potrava" vašeho mozku a duše.

Ohledně příjmu potravin: vynechte všechny drogy - nikotin, aklohol, cukr, některé léky,.. nemluvě o takzvaně tvrdých drogách (ty jsou vpředu) pervitin, heroin atd..

vynechte všechno přesolené, přeslazené, dochucené glutamáty, uměle slazené, přebarvené, nejlépe i geneticky modifikované, trvanlivé,..

vyhněte se styku s nejlevnějším oblečením z plastových vláken, velkému množství fluoru v zubních pasách, chlóru v pitné vodě!, hormonům v pitné vodě!, plastovým částicím v pitné vodě, zbytečnému času v blízkosti Wi Fi, mobilu na nočním stolku, vaření v mikrovlnce, ikndukčním vařičům,..

vyhněte se styku s lidmi, u nichž máte pocit, že vám vysávají energii, vyhněte se chování a lidem nemravným - řečeno jazykem předků, vyhněte se vlivu mediálnímu - masáži reklamy a "zajímavých" pořadů z TV, rádia,..

Soustřeďte se teď na to podstatné - vaše duševní a fyzické zdraví. Výše uvedená doporučení vás nedostanou okamžitě z bolestí, je potřeba si je osvojit, pochopit a poskládat do systému a budou fungovat pro vás, pro orgány, srdce a duši. Orgány mají schopnost se opravit a tímto jim nejlépe ulevíte, pomůžete jim najít onu shopnost a sílu k návratu zdraví. Zastavením se, přehodnocením hodnot se většině lidem (často díky slinivce) změní život k lepšímu. Tohle je směr, kterým se můžete vydat a nejdete, co ve skutečnosti potřebujete.

Na slinivkar.cz najdete mnoho dalších konkrétních rad ohledně zdravého vaření a konzumace potravin vedoucí k okamžité úlevě, v e-shopu na slinivkar.cz můžete vybavit kuchyň vším, co budete potřebovat. Po registraci dostanete doživotní slevu pro slinivkáře a automaticky vám klesnou ceny o 5%.


Filtrujte si pitnou vodu pomocí konvičky a jednoduchého filtru

 Jídlo babiček nepoškozovalo orgány a jejich okolí nebylo toxické.. má babička 87 let, bolí ji noha:-)

Filtrujte si pitnou vodu pomocí konvičky a jednoduchého filtru


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.