Slinivka a deodoranty s alkoholem a hliníkem..

Tak jako pro slinivkáře není příliš košer užívání tinktur a lihových kapek na léčbu, stejně tak není vhodné natírat si na pokožku alkoholové a další nebezpečné látky! Tak jako se potřebné látky mohou dostat trans-dermálně do těla, například u bylinných náplastí, stejně se ale do těla dostane i kdejaké svinstvo.

Mám dobrou zprávu. Do nedávna jsem měl v koupelně vždycky dvě verze deodorantu a antiperspirantu. Jeden z  klasické drogerie - verze bez alkoholu ale s hliníkem a přírodní krystal. Měl jsem za to, že komerční bezalkoholový a hliníkem je účinnější. Krystalem jsem se natíral pouze když jsem měl trávit čas doma a při cestě mezi lidi jsem aplikoval hliníkový. Dnes vím, že jsem krystal Alunitu je desetkrát účinnější, a je 100% bezpečný pro slinivku. Jenom s Alunitem, jako velký potič, vydržím skutečně celý den bez zápachu z potu. POUZE JSEM HO NEDOSTATEČNĚ APLIKOVAL.  Všude v návodech je navlhčete alunit a natřete na kůži. Špatně, musíte pořádně namočit kůži a potom dostatečně nanesete neviditelný Alunit na kůži a nesmrdíte. Tímto způsobem si nezničíte krystal tím, že se vám rozpustí vodou spodek a krystal spadne na zem a ještě dodáte dostatečné množství vody pro uvolnění dostatečného množství alunitu na kůži.

Po každém koupání/sprše tímto způsobem nanesu Alunit do podpaží a všude kde se potím - beze strachu, že do těla dostanu jakoukoliv zbytečnou hliníkovou sůl, alkohol, nebo jinou látku. Ráno podpaží namáčím. Deodorant vám vydrží roky. Je antiseptický, protibakteriální. Doma ho úspěšně používáme k potírání oparů a syna (nepotíret krystalem, ale krystal nanést na vatičku). Dají se jím desinfikovat drobné rány, jako třeba rostlinou Aloe vera.

Alunit koupíte nyní u Slinivkáře

Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.