Jak zhubnout za dva měsíce 9 kg

Předem upozorňuji, že zde uvádím jenom to, co jsem udělal sám a na mém těle fungovalo. Nemám pocit, že bych si tímto způsobem hubnutí ublížil. Nejsem špecialista na redukci váhy. Ale když vidím, co všechno lidé dělají pro shození pár kil, přijde mi, že tato rychlejší metoda není nijak nebezpečná. Zdravější metoda hubnutí, podle mě, je trochu pomalejší, přirozenější - naučit se stravovat v "módu" recepty  / nemoc. Významě omezit maso, vynechat cukr, hodit se do klidu. Nicméně jsme v sekci recepty / hubnutí, která je pro odlehčení nejtěžší stravy. Nejtěžší stravou myslím to, co dostanete levně v druhých patrech nákupních center. Pro lidské bytosti, které se stravují zmíněným jídlem denně a začínají mít nejen nadváhu, ale už i špatný pocit, který vyvolávají zdravotní potíže, klepající v ranném věku na dveře jejich organismů. 

Takže tady v tom případě šlo o klasické ztloustnutí o Vánocích. Dostal jsem se, díky malému množství pohybu a velkému množství dobrého jídla výš nad hranici své běžné váhy někde kolem stovky. (viz obrázek) Když přestanete požívat alkohol, cukr si vás hledá jinde a většinou najde. Takže jsem překročil 113 kg a chtěl rychle zpátky. Když už vás začne bolet kyčel, nebo koleno - je to znamení. Vzal jsem kus papíru, napsal 113,3 a nechal jsem si ho na stole, jako nějaká anorektička. Ale myslím, že každodenní vážení je v případě rychlého hubnutí dobré. Mě to určitě motivovalo. Mám zkušenost s půsty, jenom malou, ale efekt pohubnutí byl vždycky pěkně rychlý. Každý drží půst v noci, tak aby mě to moc nebolelo, vymyslel jsem si fintu nesnídat hned ráno, protože nejsem v extra fyzickém zápřahu. Nevečeřet mi přijde mnohem těžší. Vstávám ve 4 - 5 hod. a do 9. - 10. jsem vydržel nejíst celkem snadno. Popíjel jsem vodu, potom čaj, nebo špaldové kafe - bez cukru. Povolil jsem si na dopoledne maximálně ovoce, když už nemůžete hladovět, někdy to vydržíte až do oběda.Tím ovocem se všechno mění, rozběhnete metabolismus, takže do oběda už je to jiné. Tím jsem prodloužil přirozený noční půst. Dokud nedáte do žaludku cukr, hlad vás nerápí tak moc, jako když cukr pozřete, byť jen pár krystalů, nebo jablko. Přestal jsem jíst maso - po Vánočním obžerství, dva měsíce bez masa neublíží nikomu. Druhý měsíc jsem sice sklouzl k rybě, kuřecímu vývaru, máslu, ale v malém. Na oběd máte velkou chuť - dopřál jsem si jídlo bez masa a cukru, žádné počty gramů, nebo kalorií. Samozřejmě používám jenom zdravá dochucovadla s jednodruhovým kořením - bylinkami. Ne koření s glutamanem a podobně, což není nijak omezující. Je potřeba pít dostatek čisté vody, protože se uvolní větší množství toxinů, je potřeba je vyplavit. Při tom vás může i rozbolet hlava. Nejlépe vás nasytí tepelně upravená zelenina, kterou jsem jedl s těstovinami, nebo obilovinami, rýží, v menší míře i luštěninami. Používejte jenom dobré oleje z prvního lisování, poznáte skvělé chutě - nekonzumujte levný olej za 30kč litr. No a nedělal jsem nic fyzicky náročného, (kromě čochtání týden na horách, kde jsem spíš přibral) a váha šla nakonec tam, kde jsem jí chtěl mít. Níže jsou záznamy z vážení. Všiml jsem si, že kvůli té ranní váze jsem se nechtěl napít před vážením, je to vtipné. Dejte si pozor na nebezpečnou dehydrataci. Tak jsem zhubnul 9 kg za dva měsíce.

Velmi se mi osvědčilo sušené ovoce Goji, jako dopolední svačinky - perfektně zasytí (vysoký obsah vlákniny) a ještě dost "nakopne". Goji obasuhe tisíce zdraví prospěšných látek.
Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.