Slinivka, vitamín B a ostropestřec

Mám velmi dobrou zkušenost s vitamínem B a bylinou ostropestřec mariánský - v jakékoli podobě. Vitamín B jsem dostával ve velkých dávkách už v nemocnici, pro podporu nervové soustavy. Atrofovaly mi svaly, za 4 měsíce ležení jsem shodil 35 kg, z nohou jsem měl párátka - kostěj nesmrtelný.. Vím, že vitamín B mi v mnohém pomohl. I následně, po evakuaci a rehabilitaci doma jsem v něm pokračoval a pokračuji dodnes. Na doporučení bylinářů jsem začal od jater s ostropestřecem - v jakékoli podobě. Dobré je kombinovat čaj s ostropestřecem, extrakt, nebo (komu nevadí) tablety s požíváním oleje z ostropestřece. Z oleje je jiným způsobem dopravován do těla a ještě jinak působí než čaj. Mazal jsem si ostropestřecový olej i na břicho - bylináři to doporučují, například u mastí z měsíčku na záněty (léčbu vnitřní i vnější). V posledních pár měsících jím pravidelně i eleuterokok. Pitný režim - čistá voda je nutností.

Reference od lidí, kteří mají cukrovku, špatné jaterní testy, oslabenou slinivku a začnou s vitamínem B, jsou jenom pozitivní. Vitamín B je potřeba ve většině tkání a orgánech a je podle mě podceňovaný, oproti jiným. Zásobte se jím na zimu, proti chřipkám. Na slinivku mají vliv i další faktory jako stres, celkový stav látek a energie v "zásobníku" těla, spánek. Slinivka, slezina, játra.. i ledviny a mozek, všechno je propojené, souvisí, spolupracuje, čerpá, filtruje, vyrábí krev. Vnímejte tělo jako celek, nesoustřeďte se jenom na jeden úsek a věřte, že se můžete uzdravit. Sám jsem byl odsouzen na několika odděleních a manželka byla ujištěna: "nebojte, pokud neumře, zůstane tady, nebude ale sám ani mrkat" a dnes (3 roky po záchvatu a kolapsu) užívám plnohodnotný život. Děkuji všem, keří se o mě starali.

Tento článek je předání mojí osobní zkušenosti, napsaný v nejlepší víře. Prosím, použijte vlastní  intuici, poraďte se s lékařem.

Kvalitní ostropestřec tablety          čaj ostropestřec mariánský            Ostropestřec olej


Nakoupit doplňky, nyní se slevou..


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.