Nudle se sojovým masem a zeleninou

recept obsahuje: rýžové nudle, cibuli, mrkev, lusky fazolek, sojové maso - drť, sojovou omáčku shoyou, sůl, kurkumu, sladkou papriku, kuzu, sezamový olej, suroviny nakoupíte výhodně v našem obchodě, kde po registraci získáte slevu.

Sojové maso (drť) namočte na  pár hodin, nejlépe přes noc do kořeněné vody. Do nálevu dejte sojovou omáčku, sůl, kurkumu, papriku, olej. Před vařením drť slijte, můžete ji trochu vyždímat. Deset minut před vařením namočte nudle do studené vody. Fazolky lehce osolte a dejte na 15 - 20 minut na pařák.
 Nakrájejte cibuli a mrkev na prožky. Na sezamovém oleji orestujte cibuli a mrkev. Přidejte sojové maso, pokud dojde voda na pánvi, tak i vodu, nebo trochu láku a duste dokud není sojové maso měkké. Pozor na přidávání láku do jídla, můžete vše přesolit. Když necháte sojové maso naložené přes noc, nebude jeho příprava trvat tak dlouho a nerozvaříte zbytečně zeleninu. Uvařte nudle podle návodu, většinou stačí pár minut, po slití nudle krátce propláchněte studenou vodou, neslepí se. Nudle dejte na talíř se sojovou směsí a posypte napařenými fazolkami.

  


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.