Rýže natural se zeleninovou miso polévkou

recept obsahuje: rýži natural, sezamový olej, miso rýžové, pórek, kapustu, mrkev, petržel, slunečnicová semínka, kvašenou zeleninu, klíčky mungo. Suroviny nakoupíte výhodně v našem obchodě, po registraci dostanete slevu.

 

Královská snídaně, od které nebudete chtít vstát, dokud nedojíte poslední zrnko..
Jako každý den uvařte ranní kaši. V receptu je zrovna rýže natural. Miso polévku připravte podle návodu. Na sezamovém oleji orestujte pórek s kousky růžičkové kapusty, osolte, dodejte nakrájenou mrkev a kořenovou petržel, uvařte do měkka. Na konci varu přidejte rozkvedlané světlé, rýžové miso(půl lžičky).
 Naložte si obvyklou dávku rýže - kaše. Na rýži dejte tolik miso polévky a zeleniny, na kolik máte náladu (super je jíst a mít na stole misky na jídlo i hrnce na přidávání... ). Hromádku zasypte slunečnicovými semínky. Přidejte si misku kvašené zeleniny ještě v kombinaci s čerstvými klíčky mungo. Mléčně kvašenou zeleninu jezte spíš na konec jídla, má výraznou chuť, když s ní začnete, nebude vám tolik chutnat ostatní prvky snídaně.
 Je to trochu náročnější snídaně na pohled, ale na přípravu v podstatě ne zase tak moc, je to rychlovka jako ostatní jídla. Když si přivstanete, máte dokonce čas to všechno sníst.

Zaručuji vám, že po tomhle jídle máte velkou šanci na skvělý den.

 

pozn: množství polévky - tekutiny je na vás, obilí chutná vždycky jinak, je-li více namočné, nebo když máte hustou kaši..
 


 


Odběr receptů zdarma
Vstupte do e-shopu

Menu

Související


Kontakty

slinivkar.cz

kontakt

Tomáš Bláha
+420 777 807 124
obchod (zavináč) slinivkar.cz


e-shop

provozovatel :

PhDr. Zuzana Bláhová
Hostovlice 113,28562
IČ 038 101 35
obchod (a) slinivkar.cz

 Obchodní podmínky

Reklama

Můžete podpořit moji práci symbolickou jednou kávou.
Děkuji.